| 2012-10-05 | Motorola dostaraczyła 100 tysięcy terminali TETRA w Niemczech. Akcje Sepury zwyżkują po zaaprobowaniu TETRY w USA

Newsletter TETRAforum.pl - najlepsze w Polsce źródło informacji o branży TETRA.

ODBLOKUJ OBRAZY - nawet nie wiesz co tracisz !

 

Problemy z wyświetlaniem ? Kliknij tutaj, aby czytać w Twojej przeglądarce


5 października 2012

Nowa strategia ICT dla policji z Hong Kongu

piątek, 05 października 2012 12:46

Nowa strategia ICT dla policji z Hong KonguPolicja z Hong Kongu zaangażowała firmę Analysys Mason, jednego z czołowych na świecie doradców w branży telekomów, IT i mediów, do przeprowadzenia przeglądu strategii systemów informacji i komunikacji (ICT - Information and Communication Technologies).

Kamuflowany radiotelefon Motorola certyfikowany przez BDBOS w Niemczech

piątek, 05 października 2012 10:56

Kamuflowany radiotelefon Motorola certyfikowany przez BDBOS w NiemczechKamuflowany radiotelefon TETRA TCR1000 firm Motorola Solutions przeszedł pomyślnie testy interoperacyjności przeprowadzone przez Federalną Agencję ds. Cyfrowej Radiokomunikacji na Potrzeby Służb Bezpieczeństwa (Behörden und Organisationen mit Sicherheitsaufgaben, BOS) w Niemczech. Tym samym uzyskał certyfikat zgodności i został dopuszczony do użytku przez niemieckie służby.

Cassidian i Astrium Services łączą sieci TETRAPOL poprzez satelity

środa, 03 października 2012 20:53

Cassidian i Astrium Services łączą sieci TETRAPOL poprzez satelityFriedrichshafen/Elancourt, 25 września 2012 roku – firmy Cassidian i Astrium Services dały systemowi TETRAPOL nowy wymiar, stwarzając możliwość połączenia regionalnych sieci poprzez łącze satelitarne. Niedawno w Brazylii odbył się pokaz, podczas którego zaprezentowano działanie łączności koniec-koniec (ang. end-to-end) na potrzeby nadzoru granic oraz nowe funkcje, jakie sieć TETRAPOL może zyskać dzięki połączeniu satelitarnemu.

Akcje Sepury zwyżkują po zaaprobowaniu TETRY w USA

wtorek, 02 października 2012 19:03

Akcje Sepury zwyżkują po zaaprobowaniu TETRY w USAAkcje brytyjskiej firmy Sepura Plc (SEPU), dostarczającej radiotelefony TETRA dla większości sił policyjnych w Wielkiej Brytanii, od czterech dni notują znaczny wzrost i wczoraj osiągnęły najwyższą cenę od czterech lat. Jest to następstwo zaaprobowania technologii TETRA przez rząd USA.

Motorola Solutions dostarczyła 100 tysięcy terminali TETRA w Niemczech

poniedziałek, 01 października 2012 11:31

Motorola Solutions dostarczyła 100 tysięcy terminali TETRA w NiemczechIDSTEIN, Niemcy – 28 września 2012r. Motorola Solutions, lider na rynku rozwiązań komunikacyjnych stosowanych w sytuacjach krytycznych, ogłosił, że dostarczył już 100 tysięcy terminali TETRA dla Federalnej Agencji ds. Cyfrowej Radiokomunikacji na Potrzeby Służb Bezpieczeństwa (Behörden und Organisationen mit Sicherheitsaufgaben, BOS) w Niemczech.

 


Czytaj nowe rekomendacje od naszych Czytelników:

 

Piotr Sobol Prezes Nexrad Telecom Sp. z o.o.

Piotr Sobol, Prezes Zarządu Nexrad Telecom Sp. z o.o.

Jako firma mająca w swoim dorobku kilkanaście dostarczonych i zaimplementowanych na terenie Polski profesjonalnych systemów w standardzie TETRA, postrzegamy portal tetraforum.pl, jako doskonałe źródło informacji branżowych. Serwis ten pozwala nam na bieżąco śledzić rozwijający się w Polsce rynek technologii TETRA wraz ze wszystkimi nowościami technicznymi oraz pokazuje panujące trendy zarówno na rynku krajowym jak i światowym. Gorąco polecam odwiedzenie stron tetraforum.pl wszystkim osobom interesującym się rynkiem systemów profesjonalnej łączności radiowej – to jedyna polska skarbnica informacji.

 Wojciech Kropiewnicki, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu, RTcomWojciech Kropiewnicki, Dyrektor ds. Sprzedaży i Marketingu, RTcom

Serwis tetraforum.pl to najważniejsze źródło informacji o rynku TETRA w Polsce. Aktualne i profesjonalne artykuły to kopalnia wiedzy nie tylko dla ludzi związanych z branżą PMR ale także świetna promocja standardu TETRA, tak niedocenianego w naszym kraju. Doskonałe relacje foto i video z targów i konferencji, newsletter oraz kanał YouTube tworzą idealną mieszankę informacyjną. Takiego serwisu brakowało na naszym rynku od długiego czasu.

 

Więcej rekomendacji na: http://tetraforum.pl/rekomendacje


Nowy film na naszym kanale YouTube

Phil Godfrey, TCCA Chairman at TWC 2012

Phil-Godfrey-TCCA-Chairman.jpgKoncepcja i realizacja: TETRAforum.pl - Wszystkie prawa zastrzeżone. 2010- 2012

 

Forum Energetyczne „Rzeczpospolitej” 2012
Powered by AcyMailing