| 2013-05-10 | Dwie oferty w Tauronie. MAiC reaktywuje projekt TETRA? Kongres ITS 2013,

Newsletter TETRAforum.pl - najlepsze w Polsce źródło informacji o branży TETRA.

ODBLOKUJ OBRAZY - nawet nie wiesz co tracisz !

 

Problemy z wyświetlaniem ? Kliknij tutaj, aby czytać w Twojej przeglądarce


10 maja 2013

Polski Kongres ITS 2013 już za kilka dni w Warszawie

piątek, 10 maja 2013 10:26 Polski Kongres ITS 2013 już za kilka dni w Warszawie

Po raz szósty Stowarzyszenie Inteligentne Systemy Transportowe ITS POLSKA organizuje największe i najważniejsze wydarzenie dla sektora Inteligentnych Systemów Transportowych, jakim jest POLSKI KONGRES ITS (PKITS). Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 13–14 maja 2013 r. w warszawskim Hotelu Marriott.


Dwie oferty w Tauron Będzin

środa, 08 maja 2013 09:36 Dwie oferty w Tauron Będzin

W poniedziałek 6 maja br. odbyło się otwarcie ofert w przetargu na budowę systemu TETRA dla Tauron Dystrybucja na obszarze Oddziału Będzin. Przypominamy, że jest to druga próba rozstrzygnięcia tego postępowania. Pierwsza została anulowana bez podania przyczyny. Tetraforum.pl udało się dotrzeć do protokołu z otwarcia ofert. Wartość jaką zamawiający zamierza przeznaczyć na realizację zadania wynosi: 14.000.000,00 zł brutto.

Wpłynęły dwie propozycje. Zestawienie poniżej.


Angielska policja zamówiła 2 tysiące radiotelefonów Sepura

wtorek, 07 maja 2013 22:26 Angielska policja zamówiła 2 tysiące radiotelefonów Sepura

Policja z angielskiego hrabstwa Northamptonshire zdecydowała się wymienić wszystkie swoje radiotelefony ręczne wraz z akcesoriami, 2000 kompletów, na urządzenia firmy Sepura. Wdrożenie zostanie przeprowadzone w dwóch fazach i zakończy się we wrześniu tego roku. Angielska policja zamówiła także narzędzie firmy Sepura do programowania i zarządzania radiotelefonami.


MAiC reaktywuje projekt TETRA?

sobota, 04 maja 2013 13:36 MAiC reaktywuje projekt TETRA?

Ministerstwo Adminstracji i Cyfryzacji (MAiC) powołało do życia międzyresortowy zespół do spraw organizacji systemu łączności na potrzeby systemu kierowania bezpieczeństwem narodowym. W skład zespołu powołani zostali przedstawiciele resortów "siłowych", jak również Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz Instytutu Łączności.

Komunikacja w zarządzaniu kryzysowym - konferencja w Gdańsku

wtorek, 30 kwietnia 2013 13:06 Komunikacja w zarządzaniu kryzysowym - konferencja w Gdańsku

Zapraszamy do udziału w konferencji, poświęconej systemom wspomagającym efektywną komunikację instytucji i służb mundurowych w sytuacjach kryzysowych, która odbędzie się w Gdańsku w dniu 22 maja 2013 r. Wykłady poprowadzą między innymi prof. dr hab. Inż. Ryszard Katulski, Joanna Modławska, Maciej Szulejewski (ITT). Wśród firm uczestniczących jest spółka AKSEL z Rybnika - jedna z wiodących firm branży radiokomunikacji profesjonalnej w Polsce.


System TETRA Claricor w ofercie Radmora

poniedziałek, 29 kwietnia 2013 14:40 System TETRA Claricor w ofercie Radmora

Gdyńska firma Radmor poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty produktu Claricor, czyli systemu TETRA opracowanego przez firmę Cassidian. Jest to kolejny, po radiotelefonach i modemach, produkt tej firmy, który firma Radmor może zaproponować swoim klientom. Jest to rozwiązanie przeznaczone do budowy małych i średnich sieci, głównie dla firm transportowych, przemysłowych oraz przedsiębiorstw usługowych.Nowe Produkty TETRA w naszej bazie od firmy DIGIMES:

GA4063 - Cyfrowy Analizator Widma

GA4063 - Cyfrowy

Analizator Widma

GA1484A/b Generator sygnałowy

GA1484A/B

Generator sygnałowy

Zobacz wszystkie (75) >>

Powered by AcyMailing